Kjo është sozia e Reese Witherspoon - Bota Sot
Kjo është sozia e Reese Witherspoon

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Kjo është sozia e Reese Witherspoon

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 22:21
Reese Witherspoon

Aktorja ka lansuar një video që shfaq Marilee, sozinë e saj në xhirime.

Reese Witherspoon (42) dhe sozia e saj Marilee duken si binjake.

Marilee ka xhiruar në skenat e Reese në pesë filma dhe aktualisht po e ndihmon rreth sezonit të dytë të serisë "Big Small Lies", shkruan Business Insider.

"Dua t’ua prezantoj dikë që ka punuar me mua për vite të tëra. Kjo është Marilee dhe ajo është sozia ime”, tha Witherspoon në profilin e saj Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test