“Lot i ëmbël” nga Gena kthehet në një super hit - Bota Sot
“Lot i ëmbël” nga Gena kthehet në një super hit

Mediale Vip

E mërkurë, 21 nëntor 2018

“Lot i ëmbël” nga Gena kthehet në një super hit

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 18 gusht 2018 Në ora: 16:36
Gena

Ai është një artist mjaft i pëlqyer dhe i kërkuar kudo, pasi din të sjellë hite e të gjithë e duan falë zërit dhe atmosferës që ai din të krijojë kudo që është. Ky është Gena, i cili sapo ka sjellë vetëm pak ditë më parë këngën “Lot i ëmbël” dhe është një super hit mjaft i dëgjuar në këto ditëë të nxehta.

Kjo këngë është tipike në atë stil që artistit të njohur i flen më shumë, ndërsa teksti i saj i bukur për dashurinë është bërë refren i të gjithëve, sidomos të dashuruarve dhe po këndohet kudo.BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test