Selena Gomez përfundimisht shet rezidencën - Bota Sot
Selena Gomez përfundimisht shet rezidencën

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Selena Gomez përfundimisht shet rezidencën

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 20:57
Selena Gomez

Këngëtarja e njohur Selena Gomez, më në fund e ka shitur për 2,7 milionë, rezidencën e saj në Texan.

Shitja e kësaj rezidence pasoi vetëm pas tre muajsh pasi ajo kishte kërkuar 300 mijë dollarë nga çmimi fillestar 3 milion dollarësh.

Gomez njëkohësisht dhe si një aktore fillimisht e kishte blerë pronën e cila kishte pesë dhoma gjumi e gjashtë banjo në lagjen Montserrat e rrethuar nga Fort Ëorth, blerje kjo e realizuar nga menaxheri i saj i biznesit Richard Feldsterin në 2015.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test