Haradinaj dhe Anita u përgjigjen pyetjeve provokuese, puthen në emision të Ermalit - Bota Sot
Haradinaj dhe Anita u përgjigjen pyetjeve provokuese, puthen në emision të Ermalit

Mediale Vip

Haradinaj dhe Anita u përgjigjen pyetjeve provokuese, puthen në emision të Ermalit

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 23:15
Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita do të jenë mysafirë të shtunën në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Çifti si gjithnjë modest, të dashuruar në njëri-tjetrin dhe tejet të hapur e elegant shfaqen edhe në këtë emision.

Ata nuk u kanë shpëtuar pyetjeve provokative të Ermal Mamaqit, teksa me sportivitet janë përgjigjur por edhe kanë treguar pjesë nga jeta e tyre private.

Në një promo të postuar nga prezantuesi Mamaqi mund të shihni në disa sekuenca këtë intervistë interesante dhe mjaftë të ëmbël, ku më të veçantë e bën edhe puthja e ngrohtë e kryeministrit me Anitën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...