Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt - Bota Sot
Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt

Mobile

Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt

Më: 11 janar 2019 Në ora: 18:24
Foto ilustrim

Kompania koreano-jugore dërgoi ftesa për një ngjarje në San Francisko.

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj Galaxy S10 dhe smartfoni i saj i parë i palosshëm, i cili duhet të mbajë emrin Galaxy Fold.

Kjo është sugjeruar edhe nga ftesat në të cilat numri 10 duhet të lexohet vertikalisht, ku zero është lakuar. Ky i fundit ka të ngjarë të tregojë Galaxy Fold, që tregon se do të jetë smartphon i palosshëm.

Prezantimi është planifikuar të mbahet në orën 8 pasdite në San Francisko.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...