Mësohet data e ardhjes në treg të Samsung Galaxy S10 5G - Bota Sot
Mësohet data e ardhjes në treg të Samsung Galaxy S10 5G

Mobile

Mësohet data e ardhjes në treg të Samsung Galaxy S10 5G

Më: 1 prill 2019 Në ora: 22:45
Samsung Galaxy S10 5G

Kompania tashmë ka dhënë një njoftim zyrtar në lidhje me disponueshmërinë dhe çmimin e telefonit.

Galaxy S10 5G do të jetë në dispozicion për blerje në Korenë e Jugut nga 5 prilli, pas së cilës do të zgjerohet në tregjet e tjera.

Çmimi fillestar do të jetë rreth 1230 dollarë për një variant 256GB dhe rreth 1370 dollarë për modelin 512GB.

Telefoni do të jetë i disponueshëm në ngjyrat zi, kuq dhe e argjendtë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...