Redmi Y3 me kamerë të përparme 32MP - Bota Sot
Redmi Y3 me kamerë të përparme 32MP

Mobile

Redmi Y3 me kamerë të përparme 32MP

Më: 11 prill 2019 Në ora: 17:52
Redmi Y3

Nën-marka e pavarur e Xiaomi, Redmi do të shtojë një telefon të ri në linjën e tij.

Redmi Y3 i ardhshëm, i cili mori një certifikatë Wi-Fi muajin e kaluar, është lënë të kuptohet në ‘cicërimën’ më të fundit të Manu Kumar Jain nga Departamenti Xiaomi India.

Nga certifikimi i muajit të kaluar, ne e dimë që telefoni do të përdorë MUI 10, bazuar në Android Pie.

Njoftimi më i ri në Twitter tregon për kamerën e përparme me një sensor 32MP.

Spekulimet sugjerojnë se telefoni mund të arrijë si një version Pro i modelit ekzistues Redmi 7.

Çmimi dhe data e publikimit të telefonit nuk janë të njohura ende dhe më shumë detaje mund të priten së shpejti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...