OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

Mobile

OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

Më: 26 mars 2020 Në ora: 13:56
Foto Ilustrim

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill.

Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat e tij ka rrjedh online, duke i lënë shumë pak imagjinatës së fansave të tij të cilët po e presin me padurim.

Por përveç modelit Pro, kompania me sa duket e ka shfaqur edhe versionin vanilla të OnePlus 8, opsionin më të lirë të pajisjes së njëjtë.

OnePlus nuk pritet t’i zyrtarizojë modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 para muajit prill, por përsëri as kjo nuk është një konfirmim zyrtar, kështu që mund të thoni që shfaqjet online të telefonave është mirë që po shihen online paraprakisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat