OnePlus 8 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra vs iPhone 11 Pro! Cili është më i mirë?

Mobile

OnePlus 8 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra vs iPhone 11 Pro! Cili është më i mirë?

Më: 3 maj 2020 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Bëhet fjalë për tre modelet më të mirë të telefonave që janë aktualisht në treg.

Dy prej tyre bazohen në sistemin operativ Android, dhe iPhone 11 Pro mbështetet në platformën unike të Apple, e cila është ekskluzive për pajisjet e kompanisë.

Shikojeni videon mëposhtë për ta parë një krahasim të drejtpërdrejt të karakteristikave kyçe të telefonave, dhe vlerësoni se cili ua plotëson nevojën dhe kërkesat tuaja për një telefon të fundit të rangut premium.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat