Samsung njofton zyrtarisht Galaxy Z Fold2 - Bota Sot
Samsung njofton zyrtarisht Galaxy Z Fold2

Mobile

Samsung njofton zyrtarisht Galaxy Z Fold2

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 22:07
Galaxy Z Fold2

Telefoni inteligjent i ri me një ekran të palosshëm duhet të kombinojë avantazhet e të dy modeleve të mëparshëm.

Telefoni i mençur nga Samsung me një ekran të palosshëm është treguar disa herë, por tani është zyrtare: Galaxy Z Fold2 5G.

Z Fold2 përsëri ka 2 ekrane. Ekrani i palosshëm në pjesën e brendshme është 7.6 inç. Ekrani i përparmë në pjesën e jashtme 6.2 inç.

Të dyja janë më të mëdha se sa ekranet e modelit të mëparshëm Fold.

Samsung nuk jep detaje të mëtejshme, por premton “fleksibilitet të një telefoni inteligjent me performancën dhe madhësinë e ekranit të një tableti për produktivitetin maksimal” dhe një “përvojë luksoze”.

Çmimi dhe fillimi se kur do të dalë në shitje nuk u përmendën. Por vetëm se ky telefon inteligjent do të jetë në dispozicion në të zezë dhe ngjyrë bronzi.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat