iPhone SE 2 arrin në qershor - Bota Sot
iPhone SE 2 arrin në qershor

Mobile

iPhone SE 2 arrin në qershor

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 10:55
iPhone SE 2

Sipas raportimeve të rrjeteve shoqërore kineze, Apple planifikon të lansojë iPhone SE 2 në ngjarjen WWDC, në qershor.

iPhone SE 2 do të ketë ekran 4,2 inç, procesor A10 Fusion në kombinim me 2 GB RAM, ndërsa memoria e brendshme do të jetë 32 GB. Në ofertë do të jetë edhe versioni 128 GB. 

Për identifikimin e pronarit dhe sigurisë do të përkujdeset Touch ID ë butonin klasik home.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test