Zyrtarizohet Honor 7C - Bota Sot
Zyrtarizohet Honor 7C

Mobile

Zyrtarizohet Honor 7C

Më: 12 mars 2018 Në ora: 16:32
Honor 7C

Telefoni Honor 7C është zyrtarizuar publikisht dhe nesër do të dalë në shitje në Kinë.

Do të ketë çmim rreth 115 euro, 3GB RAM + 32GB, ndërsa modeli tjetër 4GB RAM + 64GB do të kushtojë rreth 166 euro.

Telefoni do të ketë ekran 5.99-inç 1440 x 720p dhe çipset Snapdragon 450, microSD slot dhe mbështetja dual-SIM.

Kamera e pasme është 13MP, ndërsa ajo e përparme 8MP.

Kamerat kanë mbështetje për metodën Portrait. Pajisjet kanë sistemin operativ Android 8.0 Oreo.

Honor 7C arrin në variantet e ngjyrave kuq, zi, kaltër dhe të artë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test