Honor 10 do të ketë opsionin Multi-Scene Detection për fotografi - Bota Sot
Honor 10 do të ketë opsionin Multi-Scene Detection për fotografi

Mobile

Honor 10 do të ketë opsionin Multi-Scene Detection për fotografi

Më: 16 prill 2018 Në ora: 13:59
Honor 10

Telefoni më i ri i kompanisë i nënbrendit të Huawei do të quhet Honor 10 dhe pritet të ketë procesorin e njëjtë Kirin 970, kamerë të dyfishtë 12MP + 20MP dhe do të dalë në treg më 19 prill.

Procesori Kirin 970 ka disa nga funksionet e avancuara të kamerës me inteligjencës artificiale që mundësojnë njohjen e plazhit, maleve, të dashurit dhe të tjera, transmeton KosovaPress.

Honor 10 do të ketë ekran 5.8 inç FullView, 6GB RAM dhe 256GB hapësirë për ruajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test