OnePlus 6 do të jetë rezistues ndaj ujit - Bota Sot
OnePlus 6 do të jetë rezistues ndaj ujit

Mobile

OnePlus 6 do të jetë rezistues ndaj ujit

Më: 17 prill 2018 Në ora: 12:43
Ilustrim

OnePlus deri më tash nuk ka krijuar asnjë pajisje, e cila është rezistuese ndaj ujit dhe kjo do të jetë hera e parë që telefoni i kompanisë do të jetë në gjendje t’i qëndrojë ujit për një periudhë të gjatë kohore.

Telefoni i ri i kompanisë One Plus 6 do të ketë procesor Qualcomm Snapdragon 845.

Kompania ndërkaq nuk ka bërë të ditur se cila është thellësia maksimale të cilës pajisja mund t’i rezistojë gjatë qëndrimit të ujë dhe as periudhën kohore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test