Ky është smartphoni më i vogël në botë - Bota Sot
Ky është smartphoni më i vogël në botë

Mobile

E martë, 23 tetor 2018

Ky është smartphoni më i vogël në botë

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 07:14
Ky është smartphoni më i vogël në botë

Sipas prodhuesit, ajo duhet të jetë smartphone më i vogël në botë.

Unihertz ka një sensor gjurmë gishtash , shkon në Android 8.1 Oreo dhe aktualisht është duke kërkuar përkrahës në platformën “kickbacker të crowdsourcing”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test