Kujdes i nderuar Sela dhe Gashi se Albin Kurti di të luajë politikisht më mirë se ju! - Bota Sot
Kujdes i nderuar Sela dhe Gashi se Albin Kurti di të luajë politikisht më mirë se ju!

Opinione

Kujdes i nderuar Sela dhe Gashi se Albin Kurti di të luajë politikisht më mirë se ju!

Nga: Sulejman Mehazi Më: 3 korrik 2020 Në ora: 19:42
Sulejman Mehazi

Kurti para sa javësh deklaroi se Vetëvendosja do formojë degët e saja dhe në Maqedoninë Veriore, në anën tjetër Albini konkurentët e tij politik Zijadin Selën dhe Afrim Gashin i fton në Selinë e tij. Ashtu është politika, mikun e sotëm nesër mund ta keshë kundërshtar politik.

Nëse partia Vetëvendosja e Albin Kurtit vjen të konkurojë në Maqedininë e Veriut jemi të sigurte se do t'i zhdukë të gjitha partitë tjera shqiptare: BDI, ASH, Alternativa, Besa e PDSH.

Kujdes i nderuar Sela dhe Gashi se Albin Kurti di të luajë politikisht më mirë se ju!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat