Muhaxheri mbyll fushatën e tij zgjedhore, falënderonë nga zemra të gjithë mbështetësit e tij

Peja

Muhaxheri mbyll fushatën e tij zgjedhore, falënderonë nga zemra të gjithë mbështetësit e tij

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 20:31
Gazmend Muhaxheri

Kandidati nga Lidhja Demokratike e Kosovës për kryetar të Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka mbyllur fushatën e tij zgjedhore.

Të dashur qytetarë të Komunës së Pejës!

Gjatë këtyre ditëve zhvilluam një fushatë dinjitoze në përputhje me standardet më të larta zgjedhore.Kjo ishte një punë e përbashkët dhe për këtë ju falënderojmë nga zemra.

Të votojmë LDK 160“, ka thënë ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat