Muhaxherit i vdes shoku, shkruan fjalë prekëse për të

Peja

Muhaxherit i vdes shoku, shkruan fjalë prekëse për të

Më: 8 korrik 2022 Në ora: 14:23
Gazmend Muhaxheri

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka njoftuar se i ka vdekur shoku i tij, Gëzim Shala.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Muhaxheri ka shkruar fjalë prekëse për të.

Ai u ka shprehur ngushëllime familjes dhe shoqërisë së tij.

“Dhimbja nuk mund të shprehet me fjalë! Shumë i rëndë lajmi për vdekjen tënde, shoku im, Gëzim Shala.

Shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe shoqërinë. I përjetshëm kujtimi për ty!”, ka shkruar Muhaxheri.

Image
Gazmend Muhaxheri dhe Gëzim Shala
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat