Vërshime gjatë mbrëmjes në Pejë - pamjet

Peja

Vërshime gjatë mbrëmjes në Pejë - pamjet

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 09:21
Pamje nga vendi i ngjarjes

Si pasojë e shiut të madh që ra të shtunën mbi Kosovë, në disa qytete ka pasur vërshime.

Gjatë mbrëmjes së kaluar disa rrugë i mori uji edhe në Pejë.

Vërshime pati edhe në disa rrugë në Prishtinë, konkretisht në Vetërnik.

Ndërkaq Agjencia e Emergjencave, dje përmes një njoftimi ka bërë të ditur se në disa zona mund të ketë përmbytje për shkak të reshjeve të mëdha të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat