Shembet një shëtitore në Pejë

Peja

Shembet një shëtitore në Pejë

Më: 9 tetor 2022 Në ora: 11:38
Pejë

Është shembur një pjesë e shëtitores në Pejë, në rrugën e Bukureshtit.

Shëtitorja gjendet buzë Lumbardhit, tek ish-tregu i gjelbër.

Sipas pamjeve të publikuara nga media, shihet që bëhet fjalë për një pjesë që paraqet rrezik për këmbësorët.

Komuna e Pejës ende nuk ka bërë të ditur se kur do të rregullohet ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat