​Ngricat dhe mjegulla, shkak i disa aksidenteve në Pejë

Peja

​Ngricat dhe mjegulla, shkak i disa aksidenteve në Pejë

Më: 11 dhjetor 2023 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Kushtet atmosferike, të cilat u manifestuan me mjegull dhe ngrica mëngjesin e sotëm, dyshohet se kanë qenë shkak i dy aksidenteve në Pejë.

Kp ka kontaktuar zëdhënësin e Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashin, porse ende nuk ka marrë një përgjigje.

Si rrjedhojë, ende nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar.

Po ashtu, mbetet të merret vesh nëse shoferët po drejtonin mjetet sipas rregullave të qarkullimit rrugor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat