E dhimbshme, vdes në moshë të re arsimtarja e matematikës në Pejë

Peja

E dhimbshme, vdes në moshë të re arsimtarja e matematikës në Pejë

Më: 8 prill 2024 Në ora: 12:24
E ndjera Adelina Ademaj-Mujaj

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Adelina Ademaj-Mujaj.

E ndjera humbi betejën me një sëmundje të rëndë në moshën 30 vjeçare.

Adelina ka lënë prapa bashkëshortin Qëndrimin dhe dy vajza.

Image
Adelina Ademaj-Mujaj

Varrimi i saj bëhet sot në orën 16:00 në Jabllanicë të Vogël.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat