Vdes doktori i njohur nga Peja, Xhevdet Ademaj

Peja

Vdes doktori i njohur nga Peja, Xhevdet Ademaj

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 11:23
Xhevdet Ademaj

 ndërruar jetë doktori i njohur nga Peja, Xhevdet Ademaj.

Lajmin për vdekjen e tij e dha djali, Faton Ademaj.

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi”

Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se babi Dr.Xhevdet S Ademaj ka ndërruar jetë sot me datën 23.06.2024.

Për kohën e varrimit do ju njoftojmë gjatë ditës", shkroi ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat