Lushaj: Qytetarët me votën e tyre të vendosin për vete

Prizreni

Lushaj: Qytetarët me votën e tyre të vendosin për vete

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:04
Milazim Lushaj

Kandidati i pavarur për kryetarë të Prizrenit, Milazim Lushaj ka shfrytëzuar të drejtën e tij të votës në shkollën e mesme e lartë "Remzi Ademaj".

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, ai faënderoi të gjithë personat e angazhuar në procesin zgjedhor, por njëkohësisht qytetarët që me votën e tyre të tregojnë demokracinë në Prizren.

Lushaj: Qytetarët me votën e tyre të tregojnë demokracinë e përgjithshme në Kosovë

"Dëshiroj që këtë ditë të vendimit të tyre me votën e tyre të vendosin për vete, njëkohësisht të gjithë atyre të cilët janë të angazhuar ne procesin zgjedhor i falënderoj dhe qytetarëve i dëshiroj që me votën e tyre të tregojnë demokracinë e përgjithshme në Kosovë e në veçanti në Prizren," ka thënë ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat