E moshuara nga Prizreni: I kam dhënë bukë UÇK-së, ma kanë shly krejt kontributin, kam mbetë në treg

Prizreni

E moshuara nga Prizreni: I kam dhënë bukë UÇK-së, ma kanë shly krejt kontributin, kam mbetë në treg

Më: 8 nëntor 2021 Në ora: 14:06
E moshuara nga Prizreni

Një grua e moshuar në Prizren thotë se e ka ndihmuar Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës por kontributi i saj nuk është numëruar.

Ajo thotë se ka 20 vjet që ekzistencën e siguron duke shitur në treg.

“I kam rujt UÇK me bukë , me petlla, me tamël. Krejt ma kanë fshi. E kam rujt ushtrinë, krejt kanë shku në Shqipëri unë kam nejt”, thotë ajo.

Zonja e moshuar thotë se do të bëjë ankesë.

“Do ta bëjë një ankesë. Pa shti avokat s’e la”, thotë ajo për ATV.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat