Berisha: Pata ofertë nga VV-ja për të bashkëpunuar në Prizren

Prizreni

Berisha: Pata ofertë nga VV-ja për të bashkëpunuar në Prizren

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 00:31
Zafir Berisha

Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate ka folur për ofertën që VV-ja ia ka bërë për të bashkëpunuar në Prizren.

Berisha tha se ka pasur ofertë por jo të drejtpërdrejt.

Sipas tij, VV-ja me sjelljet e tyre nuk ka lënë vend as edhe për të pirë një kafe së bashku.

“Drejtpërdrejt natyrisht shoktë e mi njerëzit e mij i kanë provoku cka menon Zafa, a mundemi me u ul edhe njëherë me Zafen. Për shkak të atyre sjelljeve dhe veprimeve dmth nuk kanë lënë hapësirë as me pi kafe, për shkak të atyre sjelljeve e kanë marrë edhe përgjigjen. Ka pas oferta por jo të drejtpërdrejta”, tha Berisha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat