Shaqir Totaj zyrtarisht kryetar i Prizrenit

Prizreni

Shaqir Totaj zyrtarisht kryetar i Prizrenit

Më: 10 dhjetor 2021 Në ora: 13:09
Shaqir Totaj

Shaqir Totaj ka marrë zyrtarisht detyrën e kryetarit të Prizrenit.

Në një seancë solemne, Totaj u betua dhe falënderoi të gjithë qytetarët për mbështetjen e dhënë në zgjedhjet e fundit.

“Falënderoj të gjithë qytetarët pa dallim për mbështetje dhe besimin për t’ia sjell ndryshimin qytetit të bukur të Prizrenit.

Sot ndjej emocion të veçantë sepse po jetësojmë dëshirën e madhe dhe kontributin e liderëve tanë historik, Hashim Thaçi e Kadri Veseli të cilët gjithmonë kanë kontribuar veçanërisht për Prizrenin”, tha Totaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat