Pasagjerët e thërrasin taksistin, e rrahin dhe i marrin para e telefon

Prizreni

Pasagjerët e thërrasin taksistin, e rrahin dhe i marrin para e telefon

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 20:34
Bajram Bytyqi

Bajram Bytyqi nga Prizreni u plaçkit nga dy persona përderisa po i transportonte ata me taksi gjatë mbrëmjes të së martës.

Tek rruga “Ekrem Rexha” ai thotë se ata e goditën dhe i shkaktuan lëndime trupore.

Hajnat ia morën 60 euro dhe telefonin mobil. Por sipas 70-vjeçarit, ato nuk janë kushedi se çfarë dëmi, krahasuar me tronditjen që ai thotë se e pësoi.

Në polici deklaruan se nuk i kanë gjetur keqbërësit, por se po e hetojnë rastin

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat