Ndërron jetë veterani i UÇK-së nga Prizreni

Prizreni

Ndërron jetë veterani i UÇK-së nga Prizreni

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 13:22
Ndërron jetë veterani i UÇK-së nga Prizreni

Ka ndërruar jetë sot veterani i UÇK-së, Naim Krasniqi nga Prizreni.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur, djali i të ndjerit në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Njoftim

Sot me datë 19.06.2024 ndërroi jetë veterani i UÇK- së Naim Abdyl Krasniqi.

Homazhet dhe mbledhja komemorative do të mbahen tek Varrezat e Martirëve në lagjen Tusuz në Prizren, duke filluar nga ora 16:30 me datë 20.06.2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat