Hoxha dhe Prifti: Ja ku shkon shpirti pas vdekjes!

Religjion

Hoxha dhe Prifti: Ja ku shkon shpirti pas vdekjes!

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 09:39
Hoxha Drilon Gashi dhe Prifti Don Lush Gjergji

Në emisionin Kojshia Show të dielën janë diskutuar tema shumë interesante nga Hoxha dhe Prifti.

Hoxha Drilon Gashi dhe Prifti Don Lush Gjergji kanë folur rreth shpirtit të njeriut.

Ata në minutën e 50:13 të emisionit tregojnë se ku shkon shpirti pas vdekjes.

Ndiqeni minutën 50:13 të emisionit për ta kuptuar se çfarë thonë Prifti dhe Hoxha për këtë fenomen!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat