Dhimbja e shpinës “sëmundje” e shekullit – largojeni kështu - Bota Sot
Dhimbja e shpinës “sëmundje” e shekullit – largojeni kështu

Shëndetësia

Dhimbja e shpinës “sëmundje” e shekullit – largojeni kështu

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:48
Foto

Shpesh njerëzit i humbin ditët e tyre të punës për shkak të vizitave tek mjeku dhe krejt kjo dhimbje ju shkaktohet nga qëndrimi i gjatë ulur para kompjuterit.

Megjithatë, nëse nuk keni nevojë për ndërhyrje kirurgjikale, dhimbjen e shpinës mund ta kaloni edhe përmes disa ushtrimeve shumë efektive – pa marrë ilaçe dhe pa bërë terapi.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...