Protestë në Shkodër, qytetarët sulmojnë me gurë selinë e PS

Shkodra

Protestë në Shkodër, qytetarët sulmojnë me gurë selinë e PS

Më: 12 dhjetor 2020 Në ora: 12:26
Pamje nga vendi i ngjarjes

Raportohet se ka filluar një protestë në Shkodër.

Ka nisur protesta paqësore në Shkodër për vrasjen e Klodian Rashës.

Qindra qytetarë marshojnë në rrugët e qytetit me thirrjet “Rama Ik” dhe “Drejtesi per Klodianin.

Ata kanë sulmuar selinë e PS.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat