Vrasje me armë zjarri në lagjen “Rus” të Shkodrës

Shkodra

Vrasje me armë zjarri në lagjen “Rus” të Shkodrës

Më: 12 prill 2022 Në ora: 08:45
Foto ilustrim

Një vrasje armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë në lagjen “Rus”.

Derisa ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Policia po shkon në vendin e ngjarjes për të zvardhur rrethanat e plota të ngjarjes që tronditi Shkodrën që në mëngjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat