Vrasje në Shkodër/ 70-vjeçari u qëllua me armë në lokalin e tij, pamjet nga vendi i ngjarjes

Shkodra

Vrasje në Shkodër/ 70-vjeçari u qëllua me armë në lokalin e tij, pamjet nga vendi i ngjarjes

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 00:23
Foto nga vendi i ngjarjes

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të moshuare në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i vdekur një person.

Mësohet se i vdekur ka mbetur L.Qepuri rreth 70 vjeç, i cili është qëlluar me armë zjarri teksa ndodhet brenda lokalit të tij në fshatin Storm Golem të Shkodrës.

Ai ka shkuar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore , por ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë, e as autorët. Siç duket edhe në pamjet e mëposhtme, në vendin ku u qëllua i moshuari duket një armë e hedhur në tokë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po kreh zonën, ndërsa nuk dihet nëse ishte atentat, apo një konflikt i çastit.

Në vitin 2011, Qepuri është arrestuar për posedim të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat