Alarm në Shkodër, pako e dyshimtë në mes të rrugës

Shkodra

Alarm në Shkodër, pako e dyshimtë në mes të rrugës

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 17:45
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia e Shkodrës është ngritur në alarm pasditen e sotme pasi është njoftuar për një pako të dyshimtë në rrugën “Vojo Kushi” por ende nuk dihet se çfarë materialesh ka.

Njoftim policie

Rreth orës 16:00, jemi njoftuar se në lagjen “Vojo Kushi” Shkodër, në anë të rrugës, është konstatuar një pako, brenda së cilës, nuk dihet ende, se çfarë materiali/esh ka.

Shërbimet e Policisë kanë vendosur perimetrin e sigurisë në vendngjarje dhe po verifikojnë rastin. Janë njoftuar forcat xheniere, për të kryer veprimet e mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat