Aksident në Shkodër, shoferja përplas biçikletën, plagoset 56-vjeçarja

Shkodra

Aksident në Shkodër, shoferja përplas biçikletën, plagoset 56-vjeçarja

Më: 25 tetor 2023 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Aksident në Shkodër. Rreth orës 07:45, në lagjen “Tre Heronjtë”, automjeti me drejtues shtetasen me inicialet M. N., 34 vjeçe, ka aksidentuar shtetasen me inicialet Z. M., 56 vjeçe, që lëvizte me biçikletë.

E cila u dërgua në spital, në gjendje jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesen e automjetit po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat