Aksidentoi 59-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, nën hetim drejtuesi i “Benz-it” në Shkodër

Shkodra

Aksidentoi 59-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, nën hetim drejtuesi i “Benz-it” në Shkodër

Më: 28 tetor 2023 Në ora: 10:49
Foto ilustrim

Një 60-vjeçar është vënë në hetim pasi aksidentoi një 59-vjeçare që po lëvizte me biçikletë në Shkodër.

Drejtuesi i automjetit tip “Benz” u largua nga vendngjarja pas aksidentit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat