Aksident në Shkodër, makina përplas një 82-vjeçar që po lëvizte me biçikletë

Shkodra

Aksident në Shkodër, makina përplas një 82-vjeçar që po lëvizte me biçikletë

Më: 2 prill 2024 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Rreth orës 09:10, në lagjen “Partizani”, automjeti me drejtuese shtetasen B. M., 36 vjeçe, banuese në Shkodër, ka aksidentuar shtetasin E. K., 82 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Shtetasi E. K. është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat