Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës - Bota Sot
Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës

Shqipëria

Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 21:26
Sali Berisha ka reaguar pas protestës së opozitës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas protestës së opozitës, të zhivilluar ditën e sotme përpara Kryeministrisë, ku nuk munguan aktet e dhunës.

Berisha teksa ka shpërndarë një video nga protesta, ka shkruar se ajo ishte një cunam që lebetiti narkoshtetin dhe u bë lajm në disa media ndërkombëtare.

Kujtojmë se nga protesta e sotme, nga protesta e dhunshme kane mbetur të plagosur 19 persona, mes tyre 9 policë, 2 gazetarë dhe 8 protestuesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...