Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 22 maj 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 22 maj 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 22 maj 2019

Më: 22 maj 2019 Në ora: 07:44
Fier, maj 2019

Sot moti do të jetë  vranësira mesatare dhe kthjellime në zonën Perëndimore. Era do të  jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   8/21°C 

Zonat e  ulëta  13/25°C

Zonat  bregdetare 14/24°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat