Kiko bëhet me shtëpi të re - Bota Sot
Kiko bëhet me shtëpi të re

Shqipëria

Kiko bëhet me shtëpi të re

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 00:54

Kiko është qeni që u bë i famshëm për historinë e veçantë ku kishte zgjuar njerëzit e shtëpisë fillimisht duke lehur dhe më pas duke u hequr batanijen dhe duke i kafshuar.

Pronarët treguan historinë prekëse, derisa ishin deklaruar që nuk e linin qenin dhe nëse nuk i pranonin në hotel, ata do qëndronin jashtë me të.

Siç shkruan Top Channel nga burimet, bëjnë me dije se atë e kanë nxjerrë jashtë në 12 të natës nga resorti dhe së bashku me familjen e kanë bërë rrugën në këmbë.

Por më ndërhyrjen e Ramës, tashmë Kiko është me shtëpi të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat