Nga futbolli në ndeshje të hokejit?!

Sporti

Nga futbolli në ndeshje të hokejit?!

Më: 10 shkurt 2022 Në ora: 17:12
Nga futbolli në ndeshje të hokejit?!

Nga futbolli në ndeshje të hokejit?!

Një lëvizje futbolli është parë gjatë një ndeshje të hokej midis Suedisë dhe Letonisë në Lojërat Olimpike të Pekinit.

Sulmuesi suedez Maks Friberg bëri një kryevepër në fitoren e kombëtares së tij (3:2) pasi arriti të përballonte një pozicion të vështirë.

Gjegjësisht, derisa pakoja ishte në ajër, Friberg vendosi që në mënyrë tërheqëse ta luante shokun e tij të skuadrës me kokë dhe këtë e bëri me shumë sukses.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat