Zach King thyen rekord në TikTok për numrin e ndjekësve

Teknologji

Zach King thyen rekord në TikTok për numrin e ndjekësve

Më: 3 prill 2021 Në ora: 18:07
Zach King

Ylli i rrjeteve sociale, Zach King, nga Los Angeles, vendosi një rekord të ndjekësve në TikTok, njoftoi Guinness.

Krijuesi i famshëm i videove, i cili gjithashtu ka llogari në YouTube dhe Instagram, ka më shumë se 58.2 milionë ndjekës në TikTok.

Ai ka më shumë se 92 milionë ndjekës në të gjitha platformat, thanë nga Guinness në një deklaratë.

Pamjet:

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat