10 filmat dhe serialet më të shikuara sot në Netfilx

Teknologji

10 filmat dhe serialet më të shikuara sot në Netfilx

Më: 11 prill 2021 Në ora: 19:01
Netfilx

Specifika më e re e Netflixit është se tashmë po i rëndit filmat dhe serialet më të shikuara në kohë reale.

Tash, titujt më të shikuar janë film, seriale e dokumentarë.

Ndër më të shikuarat renditen serialet “Country Comfort” dhe “Ginny dhe Georgia”.

Por tipari Top 10 i Netflixit gjithashtu shfaq me besueshmëri titujt e modës përpara hiteve. Vëzhgoni 10 filmat dhe shfaqjet më të njohura të sotme. Ato janë të njohura për një arsye dhe pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një ikje të mpirë mendjeje apo një zhytje të thellë arsimore përmes kësaj liste.

Në vendin e parë është “Thunder Force”, në vendin e dytë “Thi sis a robbery: The World’s biggest art heist”, në vendin e tretë është “Who Killed Sara”, në vendin e katër “The Little Rascals”, në vendin e pestë “The Serent”, në vendin e gjashtë “What Lies Below”, në vendin e shtatë “Cocomelon”, në vendin e tetë “Concrete Cowboy”, në vendin e nëntë “Legally Blonde” dhe në vendin e dhjetë “Sniper: Ghost Shooter”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat