Një video-lojë tjetër falas në Epic Games

Teknologji

Një video-lojë tjetër falas në Epic Games

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 16:05
Foto Ilustrim

Epic Games po u dhuron lojtarëve të jep video-lojërave edhe një lojë falas.

Tani do të jetë loja Control, një “revole e personit të tretë”, e cila ishte nxjerrë në shitje në vitin 2019.

Ish-ekskluziviteti për në Epic Games Store ka fituar disa çmime dhe është një nga lojërat më të mira dhe më të shtrenjta që EG tani ndan falas.

Ndryshe, video-lojën mund ta shkarkoni për kompjuterin tuaj personal deri më 17 qershor.

Ndryshe, NBA 2K21, Among Us dhe Frostpunk kohët e fundit keni mundur t’i shkarkoni falas. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat