Del traileri i vazhdimit të video-lojës “Horizon: Forbidden West”

Teknologji

Del traileri i vazhdimit të video-lojës “Horizon: Forbidden West”

Më: 23 janar 2022 Në ora: 07:27
“Horizon: Forbidden West”

Vazhdimi i “Horizon: Forbidden West” pritet të publikohet më 18 shkurt dhe Guerrilla ka publikuar një trailer për Aloe’s Adventure ku përballet me sfida të shumta nga bota, rebelët, Sylen, Regall dhe një sërë rreziqesh të tjera ende të zbulohet.

Detajet e vazhdimit të ri Horizon për sa i përket risive që presin lojtarët për sa i përket detajeve të video-lojës, lëvizshmërisë, armiqve dhe gjithçka tjetër tashmë janë të njohura për publikun, dhe botuesi Guerrilla ka publikuar një trailer për historinë e Aloe që ofron një vështrim emocionues se çfarë Aloy pret teksa kalon kufirin Qytetin e Ndaluar.

Shokët e saj, Varl dhe Erend, si dhe aleatët e rinj Zo, Alva dhe Kotallo, do t’i bashkohen asaj në aventurën e saj.

“Sot ne jemi krenarë të prezantojmë historinë tonë të re përmes një traileri që ofron një fragment emocionues të asaj që pret Aloy dhe miqtë e saj teksa hyjnë në Perëndimin e Ndaluar”, tha Guerrille.

A do të kapërcejnë Aloy dhe shoqëruesit e saj të gjitha sfidat e Perëndimit të Ndaluar, veturat e reja dhe do të shpëtojnë një planet që po vdes. Shikoni një mini përmbledhje të asaj që ju pret në trailer dhe zbuloni përgjigjet më 18 shkurt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat