Tjetër arritje historike për “BNE”, zë vendin e parë në Ballkan në CS:GO

Teknologji

Tjetër arritje historike për “BNE”, zë vendin e parë në Ballkan në CS:GO

Më: 18 maj 2022 Në ora: 11:09
“BNE”

Pas suksesit që e arritën në turneun e PGL Major Antwerp në CS:GO, skuadra kosovare “Bad News Eagle” ka arritur një tjetër sukses historik.

Me rezultatet ndaj skuadrave më të mira botërore të CS:GO, “BNE” tani zë vendin e parë në renditjen e skuadrave Ballkanike, përcjell KosovaPress.

“BNE” zë vendin e parë në Ballkan, ku në ranglistën botërore të “HLTV” renditet e 20, 10 vende më lartë se skuadra bullgare “SKADE” që në renditjen ballkanike zë vendin e dytë.

Më poshtë mund ta gjeni renditjen e plotë ballkanike të skuadrave më të mira në CS:GO.

https://twitter.com/cs_balkan/status/1526304532052836354 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat