Leng me molle dhe domate

Ushqime

Leng me molle dhe domate

Më: 18 prill 2021 Në ora: 22:36
Ilustrim

Perberesit:

– 1 molle
– 1 domate
– 1 kastravec

I kaloni te gjitha ne shtrydhese derisa te perfitoni lengun qe deshironi. Kjo perberje eshte mire te konsumohet gjate veres. Sherben per te pastruar trupin nga toksinat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat