Vlorë, zjarr në kodrat e Peshkëpisë dhe në Drashovicë - Bota Sot
Vlorë, zjarr në kodrat e Peshkëpisë dhe në Drashovicë

Vlora

Vlorë, zjarr në kodrat e Peshkëpisë dhe në Drashovicë

Më: 30 mars 2019 Në ora: 15:55
Foto

Dy zjarre janë regjistruar pasditen e sotme në Vlorë, në kodrat e Peshkëpisë dhe në Drashovicë.

Pas ndërhyrjes së forcave zjarrfikëse, zjarri në Drashovicë u vu nën kontroll, ndërsa vijon operacioni në kodrat e Peshkëpisë.

Zjarri favorizohet edhe nga era.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarreve, por dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...