Reshjet e dendura përmbytin Vlorën - Bota Sot
Reshjet e dendura përmbytin Vlorën

Vlora

Reshjet e dendura përmbytin Vlorën

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:49
Vlorë

Prej një ore reshjet e dendura të shiut kanë sjellë dhe përmbytje në disa lagje të Vlorës të cilat mbeten problematike sa here bie shi.

Lagjja 28 nëntori në këto çaste është nën ujë, gjithashtu reshjet vijojnë të jenë me intensitet të lartë, duke bërë që Vlora të rrezikohet nga përmbytjet.

Ndërkohë dhe në plazhet e Orikumit stuhia ka bërë dëme të konsiderueshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...